נכנסים לדירה חדשה מקבלן? כדאי שתכירו את שירותי אדריכלות פנים לדירות חדשות מקבלן. אדריכלות לדירות קבלן היא נפוצה מאוד ב-2 העשורים האחרונים בעקבות בניית פרוייקטים של שכונות חדשות בכל הערים הגדולות בישראל.

איך זה עובד? הקבלן מאפשר בדרך כלל לכל בעל דירה חדשה להגיש שינויים במבנה הדירה במהלך הבנייה של הבניין החדש. השבועות המוקצים להגשת השינויים הם הזמן הנכון ביותר לפנות לאנשי מקצוע מנוסים בתחום עיצוב ואדריכלות פנים.

אדריכלות לבית מלון

בנוסף לדירות מקבלן, גם בתי מלון בבנייה מגיעים לשלב שבו ניתן לעשות שינויים בתוכניות של החדרים במבנה. שינויים מהותיים בתוכניות של בית מלון הם משמעותיים ביותר ויכולים להשפיע על הצמיחה הכלכלית של בית המלון החדש. לכן, מומלץ לפנות למעצבי פנים המתמחים באדריכלות לבית מלון, ולקבל ייעוץ מקצועי בשלבים החשובים של הגשת השינויים בתוכניות לקבלן הבנייה של המלון.
 
 

אדריכלות לדירות גג

אחד מסוגי הדירות אשר קיימים כמעט בכל בניין חדש הוא דירות גג. במהלך הבנייה של הבניין, ניתן להגיש בדרך כלל בקשה לשינויים גם בדירות הגג המיועדות לבנייה. מעצבי פנים המתמחים באדריכלות לדירות גג יכולים לסייע לבעלי הדירה בבנייה לתכנן עיצוב המתאים במיוחד לבעלי הנכס. אדריכלות ועיצוב פנים מתאפיינים היום בפרוייקטים על-פי התאמה אישית ללקוח, ולכן העבודה מול הקבלן במהלך הבנייה הוא רלוונטי היום יותר מתמיד.  

אדריכלות לדירות גן

סוג דירות נוסף מקבלן הוא דירות גן. אדריכלות לדירות גן היא ייחודית לעומת שאר הדירות מכיוון שיש בה שילוב של עיצוב פנים ועיצוב גן במקביל. מכיוון שחלק מהתשתיות של כל הבניין נמצאים מתחת לשטח של הגן בדירה, חשוב לפנות לאנשי מקצוע בתחום אדריכלות ועיצוב פנים, בעלי ניסיון עם תכנון העיצוב לדירות גן. אם אתם נמצאים בשלבי בנייה של דירה ומעוניינים לבצע שינויים בתוכניות הדירה, אתם מוזמנים לפנות למעצבת פנים ריטה ביסון אשר תתכנן עבורכם את השינויים בהתאם לסגנון ולטעם שלכם, והכי חשוב - בהתאם לצרכים של בני הבית! 

מעצבת פנים ריטה ביסון מציעה - אדריכלות לדירות קבלן

שירות מקצועי ואישי לאדריכלות לדירות קבלן תוכלו לקבל ממעצבת פנים ריטה ביסון ולהינות מניסיון וידע רב של מעצבת פנים מהוותיקות בארץ.  
 
 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 


לקבלת פרטים והצעת מחיר מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים