מתכננים להגשים את החלום הגדול ולבנות בית פרטי? אתם בכיוון הנכון! נהוג לחשוב כי בנייה של בית פרטי הוא פרוייקט מורכב ומסובך, אך עם הניסיון שיש היום לאדריכלי בנייה בישראל, ניתן לבצע את פרוייקט בניית הבית בצורה מחושבת, בעיצוב מרהיב ובתקציב שלכם. אדריכל בתים פרטיים יתכנן איתכם ועבורכם את בית החלומות שלכם לפי הטעם והסגנון שלכם. בעת בניית הבית שלכם לאדריכל יהיו 2 תפקידים חשובים:
 
- תכנון מבנה הבית והחלק החיצוני שלו.
- תכנון פנים הבית ותכנון העיצוב הפנימי על-פי הסגנון והטעם שלכם.
 
בעת פנייה לאדריכל, כדאי לבדוק כי האדריכל מנוסה בתכנון בתים פרטיים בסגנון של הבית שאתם מעוניינים לבנות. תוכלו להיעזר בידע של האדריכל על מנת להכיר את האופציות לבנייה הקיימות היום. 

פנייה לאדריכל לבית פרטי

אצל אדריכל לבית פרטי הניסיון עושה את ההבדל. אדריכל או אדריכלית בעלי ניסיון יתכננו עבורכם מבנה חדשני, חזק ויציב אשר ישרת אתכם בצורה מושלמת בשנים הבאות. 
 

איפה אפשר למצוא אדריכל מומלץ?

אם אתם מחפשים אדריכל מומלץ, אדריכל מעצב פנים יענה על דרישותיכם. אדריכל אשר מספק גם שירותי עיצוב פנים יעשה את החיבור המושלם בין חוץ הבית לפנים הבית.    

אדריכלות בית מלון

יזמים ומשקיעים רואים בבנייה של בית מלון חדש דרך מצויינת להתפתח בתחום הנדל"ן התיירותי. אם אתם יזמים המעוניינים להקים בית מלון, או אנשים פרטיים אשר מתכננים בנייה של בית פרטי, אתם מוזמנים לפנות לאדריכלית ריטה ביסון המתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים כבר מעל ל-2 עשורים רצופים. פרוייקט בנייה של בית פרטי זקוק ליד מקצועית של אדריכל בתים פרטיים, ולפרוייקט מורכב כמו בניית מלון, נדרשת מומחיות באדריכלות בית מלון. האדריכלית ריטה ביסון מציעה ידע וניסיון בתחומים הללו ותכנון יסודי עד הפרט הקטן ביותר. 

אדריכל בתים פרטיים

מעוניינים לקבוע פגישה עם האדריכלית ריטה ביסון? ריטה ביסון תשמח לסייע לכם בתכנון הבית הפרטי שלכם או בתכנון פרוייקט תיירותי לפי הדרישות שלכם. כל פרוייקט של ריטה ביסון מתוכנן בהתאמה אישית. התקשרו עכשיו לטלפון המופיע בתחתית האתר או השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר של המשרד. ריטה ביסון תשמח לחזור אליכם ולקבוע פגישה מקצועית. 
 
 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 


לקבלת פרטים והצעת מחיר מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים