עיצוב מחדש לבית ולמשרד - איך מתחילים?

מדי כל כמה שנים כדאי לעשות שינוי בעיצוב הבית או המשרד שלכם. לעיתים השינוי צריך להיות מינורי אך במקרים רבים יש צורך בשינוי מהיסוד. אז איך מתחילים? קודם כל פונים למומחים בעיצוב פנים על מנת לקבל אופציות שונות לבחירת העיצוב. בשכונות של וילות ניתן לראות הבדלים קטנים בין עיצוב פנים של בית אחד לעומת בית אחר. פנייה למעצבת פנים לוילות יכולה לאפשר לבעל הנכס לתכנן עיצוב ייחודי וחדש עבור החללים הפנימיים של הוילה. בשונה מדירה, לוילות יש מפלסים שמאפשרים עיצוב פנים של כל מפלס בפני עצמו. 

מעצבת פנים לדירה

חושבים לעשות שינוי בעיצוב הפנים של הדירה שלכם? גם במקרה זה, מעצבת פנים יכולה לעזור. מעצבת פנים לדירה תשים דגש על שימוש יעיל של כל שטח הדירה, בעיקר עם שטח הדירה הוא קטן יחסית. עיצוב מחדש של דירה יכול להביא גם לשינויים בין החדרים כמו פיצול חדר גדול ל-2 חדרים קטנים, או בניית קיר גבס בין חלקים של הסלון לצורך הפרדה בין הסלון לחלל נוסף בדירה. האופציות בעיצוב לעיתים אינן מוגבלות ויחד עם מעצבת פנים מקצועית, אפשר להגשים חלומות קטנים בדירה שלכם.
 

מעצבת פנים למשרדים

במקרה של עיצוב משרד, מעצבת פנים תיהיה בהחלט רלוונטית. מעצבת פנים למשרדים תתכנן עבורכם עיצוב הבנוי משילוב של יופי ופונקציונליות. הדגש העיקרי בעיצוב משרד מתייחס לצרכים של העובדים אשר מבלים את רוב שעות היום במשרד. מעצבת הפנים תבחר עבורכם את המיקום הטוב ביותר למטבחון, לחדרי הישיבות, למשרדי המנהלים ולשאר החללים במשרד. 

מעצבת פנים לפנטהאוז

סוג נוסף של עיצוב פנים מתייחס לדירות פנטהאוז. אם אתם בעלים של פנטהאוז ואתם מעוניינים לעשות שינוי בעיצוב, מעצבת פנים לפנטהאוז תוכל לסייע לכם להביא לשינוי המיוחל בדירה. לתכנון העיצוב של הדירה או המשרד שלכם, אתם מוזמנים לפנות למעצבת פנים לוילות, דירות ומשרדים - ריטה ביסון. ריטה ביסון בעלת ניסיון בעיצוב פנים למגזר הפרטי והעסקי ומספקת שירות מקצועי ואישי לאיזורים רבים בארץ.

יצירת קשר עם מעצבת פנים לוילות - ריטה ביסון

לקביעת פגישה עם ריטה ביסון, השאירו פרטים באתר המשרד ונציג יחזור אליכם בהקדם. 
 
 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 


לקבלת פרטים והצעת מחיר מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים