אם אתם עומדים בפני שיפוץ, הרחבה או רכישה של בית פרטי, הרי שיש להתייחס לכמה היבטים חשובים בדרך להגשמת החלום בהם: נוחות, מרחב, מראה אסתטי ויוקרתי והכי חשוב תחושה נעימה וביתית. על מנת לקבל מענה מקצועי ואיכותי לכל הצרכים שלכם, הן הפרקטיים והן העיצוביים, הרי שמומלץ לפנות למשרד אדריכלות ועיצוב פנים המתמחה בעיצוב בתים פרטיים.

התאמת המרחב לצרכים והטעם האישיים

תכנון נכון של הבית ועיצובו מחדש, טוב שיביאו בחשבון ויתייחסו לתנאי המגורים הנוכחיים. ההבנה לגבי מה מתאים, נוח ונכון עבורכם ומה דורש שינוי, מהווה בסיס לתכנון ועיצוב נכון בפרויקט הבא שלכם. עיצוב בתים פרטיים יכול לכלול את כל מרחב פנים הבית או לחילופין להתייחס לחלל מסוים דוגמת המטבח, חדר השינה, האמבטיה וכו'.

אפיון נכון של אופי השימוש והצרכים שלכם יבטיחו עיצוב שיספק מענה יעיל ואיכותי להם. תחום עיצוב בתים פרטיים מתבסס על ההרגלים היומיומיים שלנו. כך למשל, אם אתם מעדיפים לשתות את הקפה של הבוקר בבר או אי במטבח או לחילופין בפינת הישיבה במרפסת, תוכלו להתאים את עיצוב החלל באופן שיענה היטב על ההרגלים שלכם.
שילוב בין נוחות, פונקציונליות ואסתטיקה

עיצוב בתים פרטיים כולל התייחסות לצורת המבנה, חלוקת החללים והמרחב, נוחות ופונקציונליות והיבטים עיצוביים ואסתטיים. בחירת קו וסגנון עיצוביים יכולים לשלב בין טיפים וידע מקצועיים של מעצב פנים מוסמך לבין טעם וטאץ' אישיים. הסגנונות העיצוביים בימינו הינם רבים ומגוונים ומאפשרים לכל אחד ואחת לבטא את עצמו באופן הטוב ביותר. בחירת קו סגנוני ועיצובי יכולה להיות מבוססת על מראה אחיד ונקי או לחילופין על שילוב של כמה סגנונות ליצירת מראה אקלקטי. הסגנונות האהובים בעיצוב בתים פרטיים בישראל כוללים: קלאסי ואלגנטי, כפרי וחמים, מודרני ועכשווי וכן שילובים בין מודרני לווינטאג' ורטרו והכל בהתאם לטעמכם האישי.

ליווי מקצועי משלב הרעיון, דרך תכנון ועד לתוצאה המושלמת

ריטה ביסון עיצוב ואדריכלות פנים הינו משרד מוביל ובעל ניסיון של למעלה מ -20 שנה בתחום עיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה, משרדים, עסקים ועוד. המשרד מספק ליווי לאורך כל שלבי התהליך וחוסך לכם כאבי ראש מיותרים בזכות תיאום וריכוז הפעילות מול הקבלנים והספקים. עם הידע והניסיון שלנו והרעיון והטעם שלכם, נוכל להגשים יחדיו כל חלום עיצובי.

 
עיצוב בתים פרטיים
תכנון אדריכלי ועיצוב פנים
עיצוב מטבחים
עיצוב דירות גן וגג
פיקוח בנייה
 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 


לקבלת פרטים והצעת מחיר מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים