תחום עיצוב מטבחים זוכה למודעות ולעניין רב בשנים האחרונות וזאת נוכח התפתחות תחום עיצוב פנים הבית וההבנה לגבי התרומה והחשיבות של חלל מעוצב, פונקציונלי ונעים לשהייה. עיצוב מטבחים הינו ענף בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים שזוכה לתשומת לב מיוחדת וזאת משום שהמטבח הפך בבתים רבים ללב ומרכז העניינים.

עיצוב המטבח מציע מגוון רחב של סגנונות, אביזרים, מכשירי חשמל, חומרי גלם  ועוד וכל זאת מתוך דגש על שילוב אידאלי בין אסתטיקה ופרקטיקה. שדרוג ועיצוב מטבחים טוב שיתבצע בידי אנשי מקצוע מומחים בהם מעצב פנים ואדריכל מוסמכים, שכן מלאכה מקצועית תשפיע על מראה הבית כולו ותיצור קו עיצובי הרמוני ומרשים.

בחירת סגנון עיצובי, תוך שילוב בין פרקטיקה ואסתטיקה

עיצוב מטבחים מתחיל מהבנת הסגנון המועדף על הלקוח. כך תוכלו לבחור ממגוון רחב של סגנונות, החל מקלאסי ואלגנטי, דרך כפרי וחמים ועד מודרני ועכשווי. בחירת הסגנון תשפיע על בחירת השיש, הריצוף, הקירות ועוד. בחירת הכיוון והקו המועדף עליכם יכולה להתבצע מתוך טעם אישי וכן ניתן לקבל השראה מקטלוגים של עבודות קודמות המתעדכן כל העת.

אדריכל ומעצב פנים מנוסה יבטיח מענה מלא לצרכים הפונקציונליים והאסתטיים המבוקשים וזאת תוך התייחסות לכל הפרטים הרלוונטיים מגדול ועד קטן. 
עיצוב המטבח יספק מענה לכל הסוגיות הנכללות בתחום בהן: בחירה ושילוב של אי, התאמה של כיסאות, התייחסות למיקום מכשירי החשמל השונים ועוד. המגמה בעיצוב מטבחים כיום הינה לשמור על קווים נקיים ואחידים, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים השומרים על מראה אסתטי לאורך זמן וזאת ללא צורך בתחזוקה מורכבת.

משרד אדריכלות ועיצוב פנים מוביל  - ליווי, ייעוץ ושירות מקצועי לאורך כל שלבי התהליך

עיצוב מחדש או שדרוג של המטבח יכול לנבוע ממגוון צרכים וסיבות. בין אם מדובר במטבח מיושן, קטן מדי או כזה המעוצב בסגנון שחלף זמנו. בכל מקרה בו המטבח אינו ממלא אחר צרכי המשפחה, הרי שניתן לבצע שינוי דקורטיבי ושימושי שיתרום למראה הבית כולו וכן לעלייה בערך הנכס.

ריטה ביסון עיצוב ואדריכלות פנים מתמחה בכל תחומי עיצוב ואדריכלות פנים של בתים פרטיים, משרדים, עסקים, בתי מלון, דירות יוקרה ועוד. המשרד הינו בעל וותק של מעל 20 שנה בתחום והינו בעל ידע מקצועי וניסיון בעיצוב פנים המשנה את העולם הפנימי והאישי ביותר שלכם שהוא הבית.

משרדנו פועל בשיתוף פעולה עם בעלי המקצוע והספקים המובילים בתחום ומקפיד על יחס אישי וסבלני לכל לקוח. השירות המקצועי שלנו כולל ליווי לאורך כל שלבי התהליך וחוסך לכם כאבי ראש והתלבטויות מיותרות. לפגישת ייעוץ ראשונה ללא תשלום וללא התחייבות, צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

 
עיצוב בתים פרטיים
תכנון אדריכלי ועיצוב פנים
עיצוב מטבחים
עיצוב דירות גן וגג
פיקוח בנייה
 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 


לקבלת פרטים והצעת מחיר מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים