עיצוב בתים פרטיים
תכנון אדריכלי ועיצוב פנים
עיצוב מטבחים
עיצוב דירות גן וגג
פיקוח בנייה

מתכננים לבנות את בית חלומותיכם? אין ספק שהשאלות רבות. רוצים לשפץ את הדירה, וליהנות מסטנדרט אדריכלי ועיצובי מוקפד? ריטה ביסון העוסקת בתכנון אדריכלי, עיצוב פנים, עיצוב בתים פרטיים ודירות גן מסבירה על פיקוח בניה וחשיבותו.

כיצד פיקוח בניה עובד בשבילכם

הציבור בארץ, המשפץ את ביתו או מתכנן את בית חלומותיו אינו יכול להיות בקיא בכל הדגשים והפרטים הטכניים וההנדסיים הנדרשים בזמן התכנון וביצוע העבודה. בעל הבית איננו יכול לעקוב מקרוב אחר כל שלב ושלב ולהבין את כל מה שמסבירים קבלני המשנה או אנשי הביצוע, הקונסטרוקטור, מתקיני החלונות, מומחי האינסטלציה, מתקין הגגות וכל היתר. פיקוח בניה למעשה משמש בתור העיניים והאוזניים של בעלי הבית, והשליח המקצועי שלהם בכל עת. מטפל בכל הדרוש מול כל העובדים והפועלים או קבלני המשנה. הפיקוח אחראי בין היתר על:
  • התקדמות על פי לוחות הזמנים. כשאין גורם מפקח, חריגות בזמנים עלולות לצאת מכל פרופורציה ולדבר זה יש משמעות רבה, גם כלכלית. פיקוח מאפשר התקדמות חלקה וטובה בכל פרויקט.
  • עבודה על פי תקציב מוגדר. כאיש מקצוע, מפקח בניה יודע לזהות את השימוש הנכון בתקציב, על פי שלבי בניה. במידה ומגלים מבעוד מועד סטייה מסוימת או פער בין תכנון לביצוע, אפשר לתקן ולהסדיר מבלי לפרוץ את התקציב המוגדר. 
  • עבודה על פי סטנדרט רצוי. כשיש פיקוח, סטנדרט הבניה ואופן ביצוע העבודות מבוצעים כנדרש.
  • תיאום איכותי ונכון בין שלל קבלני משנה או ספקים.
ומדוע כל הדברים הללו חשובים? מי שאיינו בקיא בשפתם של השיפוצניקים והקבלנים, עלול לסבול מפערי מידע. עלולים להתרחש אי הבנות שמעכבות את הפרויקט, שיוצרות תקלות. מחסור בתיאום עלול לגרור תקלות הנדסיות ואפילו בטיחותיות. כאשר מתבצע פיקוח בניה נכון ומקצועי, בעלי הבית או היזם יקבל מידע באופן שוטף ורציף. בכל פעם שעשויה להתעורר שאלה, מקבלים את המענה הנכון, על הצד הטוב ביותר.
 
מפקח בניה בעצם לוקח על עצמו את התפקיד החשוב של "גורם העל" בפרויקט, שאליו זורם כל המידע. הוא זה שיכול לשמש מעין "קצין קישור" בין בעלי הבית לכל כל הגורמים השונים שמבצעים, כל אחד מהם, את התפקיד שהוגדר. הכל לטובת התקדמות נקייה וטובה ככל האפשר, לקראת גמר הביצוע.
 
 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 


לקבלת פרטים והצעת מחיר מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים