ריטה ביסון מעצבת פנים

גאה להיות חלק מבניין מפעל ארץ ישראל מלווה משפחות מהשלב בו מתקבלת ההחלטה לשנות את פני עולמם הפנימי - הבית שלהם! שומעת את הרגלי חייהן ומתרגמת את סיפורן לתכניות ביצוע מרהיבות בתיאום עם בעלי מקצוע המעורבים בתהליך ובסוף לבית חלומות אליו משתוקקים להגיע.

עושה הכל שלקוחותיי יהנו מהדרך לא פחות מהתוצאה!
 
אני רעיה ואמא לשלושה ילדים בוגרים, מבינה עד כמה החיים דינמיים ונתונים לשינויים. מביאה איתי את הידע האישי שלי בכל הנוגע לתכנון התא המשפחתי.

 


"אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה" וולט דיסני


במהלך שנות עבודתי גיבשתי דרך עבודה המלווה אותי בדרכי המקצועית:

1. תודעת שרות גבוהה כל משפחה היא עולם ומלואו, שונה ודומה מאחת לאחרת. אחרי תקופה ממושכת כעובדת שכירה באירגונים שונים בתחום העיצוב למדתי לשים את הלקוח במרכז ולחשוב שני צעדים קדימה לפניו, לקרוא את המפה ולתת לו מענה מדויק לצרכיו.

2. קו עיצוב משלי, מתכננת ומעצבת בטבעיות ללא שום חסמים כמו שאני רואה את הדברים, לא מתאמצת יותר מידיי, מטביעה את חותמי בפשטות ובקווים נקים, שמה דגש על פרקטיקה מבלי לותר על האסתטיקה. הולכת על הדברים הקלסיים והבטוחים שתמיד משתלבים ללא טרנדים ואופנות מתחלפות, מעדיפה את הצבעים הטבעיים בשילוב נגיעות פריטים מיוחדים לבית.

3. מומחית בעיצוב מטבחים מרהיבים ומיוחדים– אחרי הרבה שנים של עבודה בחברת מטבחים מובילה בתחומה בארץ למדתי שהמטבח הלב של הבית חייב לקבל תשומת לב יתרה ועל כן צריך לדעת לקשור את כל חלקיו לכדי תמונה שלמה, עם דגש על תכנון נכון ומדויק וכבר בשלבים הראשונים להתאים את מכשירי החשמל, משטחי עבודה חיפויי קירות תאורה נכונה ועוד. חשוב לייצר במטבח חווית שימוש נוחה לכל בני המשפחה.
 

4. מקיפה את עצמי בבעלי מקצוע ונותני שרות הטובים ביותר בתחום, אוהבת לשמוע חוות דעת והמלצות- מעבדת את הדברים בדרכי שלי ויוצרת את מה שהכי טוב ללקוח שלי. במשרדינו מאגר של ספקים ובעלי מקצוע המחוייבים לתת שרותי VIP ללקוחותינו ומחירים אטרקטיביים.
 
5. לא מפסיקה ללמוד ולהתחדש בתחום עיצוב פנים הבית, מבקרת בתערוכות בארץ ובעולם חשופה לאופנות, טרנדים ושפע סגנונות. אוספת לספריית החומרים שלי מגוון אפשרויות ופריטים מיוחדים לעיצוב הבית ומשלבת אותם בפרויקטים והופכת אותם לייחודיים ושונים מהשאר.

6. ידע טכני עם נסיון מוכח - במהלך שנות עבודתי בתחום עיצוב ואדריכלות הבית עבדתי עוד בהיותי סטודנטית בחנויות רהיטים, נגרים פרטיים ולימים במשרדי אדריכלים וחברות מטבחים גדולות, תייגתי בזכרוני כל פיסת מידע טכני וידעתי שיגיע היום בו אעשה שימוש מתאים לצרכי עבודתי כמעצבת פנים עצמאית. היום בהגיעי עם לקוחות לאולמות תצוגה, למפעלים שונים  וכד' אני יודעת איך הדברים עובדים ומתנהלים, לא פעם בתכנון נכון מראש חסכתי ללקוחותיי הרבה מאוד כסף והשגתי תוצאות מרהיבות.

7. בעלת ראייה רחבה וכוללת יודעת להשתמש בכלים העומדים לרשותי ולשלב את הדברים יחד ולחסוך בעלויות. מפיקה תכניות עבודה מפורטות לכל דבר מיוחד. חושבת בצורה פונקציונלית וראלית, עם המון רגישות לפרטים הקטנים.

8. מרצה לקהל הבונים והמשפצים בחוגים מותאמים- עורכת סדנאות והרצאות לחברות וארגונים המבקשים להעשיר את הידע בתכנון ועיצוב פנים הבית.

 
 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים

לקבלת פרטים והצעת מחיר 
מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 


לקבלת פרטים והצעת מחיר מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם 

צור קשר

074-769-15-59

השוהם 22 תל מונד

ריטה ביסון

עיצוב ואדריכלות פנים